O nas | Strona Główna | Oferta | Zabiegi | Galeria | Cennik | Prasa | Promocje | Kontakt            
 
Witamy w Salonie Kosmetycznym Orchidea Nasz Salon przygotował swoją ofertę z myślą o Państwie, aby dać naszej skórze to co dla niej najcenniejsze, jednocześnie odpocząć od codziennego zgiełku, zregenerować się przy kojącej muzyce. Stres i ciągły pośpiech, zanieczyszczenia środowiska, promieniowanie, złe nawyki żywieniowe, to czynniki które nieustannie zmieniają biologiczny wiek skóry, powodując utratę jędrności, elastyczności, blasku i świeżości.Głównie nasze zabiegi bazują na filozofii francuskiej firmy THALGO
 
Zachęcam również do skorzystania u nas z zabiegów na kosmetykach CLARENY ,  z  dużo niższej półki - ale atrakcyjnych cenowo.
 
Zapraszam Państwa do naszego Salonu, w którym będziecie mogli skorzystać z wyselekcjonowanych przeze mnie zabiegów, idealnie dobranych do każdej cery, jak również zabiegów z zakresu medycyny estetycznej
  MAKIJAŻU  PERMANENTNEGO
  MEZOTERAPII  IGŁOWEJ
  MEZOTERAPII  MIKROIGŁOWEJ
 
Kosmetyka estetyczna to moja pasja .Wiedza ugruntowana odpowiednim przygotowaniem zawodowym, licznymi  szkoleniami i seminariami , fachową literaturą,tytuł CZELADNIKA w zawodzie - Kosmetytczka  z oceną Celującą, oraz tytuł licencjonowanego KOSMETOLOGA uzyskany na cenionej uczelni Wyższa Szkoła Zdrowia w Gdańsku. Praktyka zawodowa zdobyta w kraju i zagranicą.
 
 
W MAKIJAŻU  PERMANENTNYM  dążę do perfekcji,pomogło mi w tym zainteresowanie malarstwem,rysunkiem i rzeźbą , które rozwijałam przez 5 lat w Państwowym Liceum Sztuk Plastycznych w Gdyni - Orłowie .  Dzięki tej szkole wypracowałam w sobie zmysł estetyczny - tak ważny w pracy Linergistki . Nauczyłam się jak uzyskać harmonię w rysach twarzy , w jaki sposób wydobyć piękno kolorem i jego nasyceniem. Wyrobiłam w sobie wyczucie smaku , które wytycza granice , których osoba wykonująca makijaż trwały , przekroczyć nie powinna. Moją przygodę z makijażem zaczęłam bardzo wcześnie , na początku były to niewinne  makijaże koleżanek i przyjaciół . W pracy zawodowej mogłam wykonać hennę - bardziej trwała , ale po jakimś czasie również się  zmywała i nie dawała zadowalającego efektu na dłużej. Aż wreszcie pojawił się na rynku kosmetycznym makijaż permanentny.
 
Tytuł Linergistki uzyskałam kończąc profesjonalne szkolenia w 2006 r., prowadzone przez Mistrzynie w dziedzinie makijażu permanentnego . Aby zgłębić zasady dobierania kolorystyki do danego typu urody , ukończyłam następne szkolenie uzyskując tytuł czeladnika w WIZAŻU z bardzo dobrym wynikiem. Lecz na wykonywanie makijażu zawodowo , zdecydowałam się dopiero po indywidualnym szkoleniu u Pani Agnieszki Leśniewskiej , zajmującej czołowe miejsca w międzynarodowych mistrzostwach 2004,2005 makijażu permanentnego , oraz wyróżnienie na Mistrzostwach Polski Makijażu Permanentnego 2007.
Po tak gruntownym przygotowaniu , posiadam nie tylko odpowiednią wiedzę, lecz również zdolności dzięki którym, tworzę linie , precyzyjne i dyskretne, a pigmentacja zgodna jest z naturalną tendencją kolorystyczną danej osoby. Makijaż nigdy nie powinien być przerysowany i nasycony zbyt mocnymi barwami.
 
Makijaż permanentny jest sztuką i jego efekty mogą się różnić w zasadniczy sposób, w zależności od tego przez kogo ,  i na ile precyzyjnym urządzeniem jest wykonywany.
 
Mam zaszczyt  zaprezentować Państwu innowacyjne urządzenie do Makijażu Permanentnego PUREBEAU które otrzymało ZŁOTY  MEDAL  na Targach Poznanskich ,beauty VISION 2009,. jak również  barwniki otrzymały złoty medal Targów Poznańskich beauty VISION 2010 za jakość i czystość medyczną(dedykowane również alergikom).
 
 
  Współpracujemy przede wszystkim z  wielkimi koncernami kosmetycznymi - między innymi będącą ponad 40 lat na świecie firmą THALGO.
 
 
Ponieważ większość zabiegów wykonujemy na tych produktach, z wielką radością witamy Państwa w wyjątkowym świecie zdrowia i urody THALGO. Morski Eden, marka dobrego samopoczucia to tylko wybrane przykłady z prasy opisujące firmę THALGO.
Thalgo jako jedna z nielicznych firm, posiada własne nowoczesne laboratoria produkcyjne spełniające surowe normy ekologicznej czystości - produkty THALGO wytwarzane są na bazie morskie i ziołowej.
MARZENIEM WSZYSTKICH ZARÓWNO KOBIET, JAK I MĘŻCZYZN, JEST ŻYĆ W HARMONII Z WŁASNYM CIAŁEM I ZACHOWAĆ MŁODOŚĆ NIE bacząc na upływający czas.
Aby sprostać tak trudnemu zadaniu firma Thalgo holistycznie podchodzi do człowieka i skupia się nie tylko na pielęgnacji piękna zewnętrznego, ale również zadbała o to, abyśmy mogli od wewnątrz dostarczyć naszemu organizmowi potrzebnych suplementów diety.
Bardzo szeroki wachlarz produktów, został dopasowany dla każdego w każdym wieku. Można znaleźć np.: wielorakie herbatki...
Opis Nazwa Thalgo
herbata relaksująca o smaku pomarańczy HERBATA SERENITE
herbata dla zmęczonych nóg HERBATA LIGHT LEGS
herbata wyszczuplająca o smaku cytryny HERBATA MINCEUR
kuracja wzmacniająca włosy i paznokcie OCEA PERFECT
kuracja przeciw zmarszczką OCEA SKIN ANTI-AGE
kuracja nawilżająca OCEA SKIN MOISTURISING
kuracja przyśpieszająca opalanie SOLAIRE SUN
kuracja wyszczuplająca dla kobiet w okresie menopauzy MENOSVELT
kuracja łagodząca skutki menopauzy MENOCEANE
kuracja ujędrniająco-wyszczuplająca SLIM& SCULT
kuracja antycellulitowa CELLUCEANE
kuracja kontrolująca wagę OCEA SVELT CONTROL
mikronizowane algi w kapsułkach IODALG
ampułki z wodą morską do picia L` OCEANE
kuracja oczyszczająca OCEA DRAINE

 

W celu podtrzymania efektów zabiegów gabinetowych , można w Salonie nabyć odpowiednią linię pielęgnacyjną , potrzebną do codziennego użytku .

 

Serdecznie zapraszamy Państwa do korzystania z usług naszego przytulnego Saloniku,
zapewniamy porady dla każdego ustalamy indywidualnie program zabiegów,
zapewniamy kameralną atmosferę, poprawę samopoczucia i zadbany wygląd.


               

 Grażyna Justa                                                         

 Kosmetolog, Linergista, Wizażysta